Links

Eredivisie Topklasse Hoofdklasse ZA Hoofdklasse ZO
Achilles’29 Barendrecht Be Quick’28 Maarssen
ADO Den Haag Buitenveldert HTC FC Eindhoven
Ajax DTS Ede VV Heerenveen Buitenveldert 2
Heerenveen Eldenia Sporting’70 DSE
PEC Zwolle Jong ADO Den Haag Jong PEC Zwolle Fortuna WV
PSV Jong Telstar Ter Leede 2 RKSV Nuenen
Telstar RVVH SteDoCo Prinses Irene
FC Twente RKHVV Oranje Nassau Fortuna’54
Saestum RCL SC ’t Zand
SC Woezik VIOD Someren
Ter Leede IJzendijke Victoria Boys
Wartburgia SSS Kolping Boys
Venlosche Boys
SV Venray
 –
1e Klasse A ZA 1e Klasse B ZA 1e Klasse C ZO 1e Klasse D ZO
DSS  ASC’62 Alcmaria Victrix Amstenrade
Barendrecht 2 De Weide FC Berghuizen Baronie
Klarenbeek Be Quick Dokkum De Zweef VV Bavel
VV Rhoon Be Quick’28 2 Eldenia 2 Nooit Gedacht
FC Rijnvogels Hollandscheveld Hoogland Bekkerveld
CVV Berkel ONS Sneek SC Purmerland FC Gelre
Smerdiek Heerenveense Boys Rigtersbleek SSS’18
Reiger Boys SC Stiens RKDEO BSC
Odysseus’91 Annaparochie RKVV Velsen OVV’67
IJFC Knickerbockers SDO VV Trekvogels
Unicum Vitesse’63 Witkampers VDZ
Wartburgia 2 Oranje Nassau 2 WVC VV Schijf
 –
2e Klasse A ZA 2e Klasse B ZA 2e Klasse C ZA 2e Klasse D ZA
ARC Barendrecht 3 Berkum Achilles 1894
Blauw Geel´55 Jodan Boys AZSV ACV
GJS VV Brielle Bruchterveld Asser Boys
Hercules DSVP Genemuiden Drenthina
Delta Sports´95 Quick Boys HZVV Groen Geel
DTS Ede VR2 RCL 2 Klarenbeek 2 Knickerbockers 2
Faja Lobi-KDS LYRA OZC Lycurgus
Wartburgia 3 Oostkapelle SVZW SV Bedum
SC ´t Gooi RKAVV Juliana’32 SJO Bergum
SV De Meer RVVH 2 SV Nieuwleusen Winsum
Odysseus’91 2 Sportclub Monster Olde Veste’54 VIOD VR2
Saestum 2 UDO FC Wolvega Eenrum/Kloosterburen
 –
2e Klasse E ZO 2e Klasse F ZO 2e Klasse G ZO 2e Klasse H ZO
Buitenveldert 3 VV Baardwijk Beerse Boys Blauw Wit
’t Goy Antibarbari FC Eindhoven 2 DAW
De Blokkers Bernardus FC Cranendonck DVC’26
Fortuna WV 2 Floreant Festilent FC Gelre 2
SV Hillegom VV Bavel 2 Gemert FC Trias
Kadoelen HRC´14 HVCH SV Orion
FC Medemblik SV Charlois RKSV Nuenen 2 Longa’30
VV de Meern sc ´t Zand 2 Nijnsel SDOUC
FC Purmerend SEP OJC 2 Teisterbanders
SV Overbos OJC Rood Wit’62 Tubantia
SJC VV Gilze Fortuna ’54 2 SC Westervoort
VV Winkel VV Viola SVC 2000 Varsseveld
DUNO

Staat de website van je club er niet bij of is deze onjuist? Stuur dan een e-mail naar redactie@vrouwenvoetbalnieuws.nl.