Hoofdklasse A Zaterdag

zaterdag 3 september 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
1 14:30 VIOD Jong PEC Zwolle 2-1
1 14:30 RCL VV IJzendijke 2-2
1 14:30 SteDoCo VV Heerenveen 2-2
1 14:30 Be Quick’28 Ter Leede VR 2 3-1
1 15:00 Oranje Nassau SSS 3-2
1 15:00 Sporting 70 HTC 2-1
zaterdag 10 september 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
2 12:30 Ter Leede VR 2 Oranje Nassau 0-2
2 14:30 VV Heerenveen Be Quick’28 1-4
2 14:30 SSS SteDoCo 3-1
2 14:30 HTC RCL 2-4
2 15:00 VV IJzendijke VIOD 0-1
2 17:00 Jong PEC Zwolle Sporting 70 2-1
zaterdag 17 september 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
3 14:30 VIOD Ter Leede VR 2 1-0
3 14:30 RCL Be Quick ’28 7-0
3 14:30 SteDoCo Jong PEC Zwolle 3-2
3 14:30 HTC SSS 0-1
3 15:00 Oranje Nassau VV IJzendijke 1-1
3 15:00 Sporting 70 VV Heerenveen 1-2
zaterdag 24 september 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
4 12:30 Ter Leede VR 2 RCL 1-3
4 14:30 VV Heerenveen VIOD 1-1
4 14:30 SSS Sporting 70 1-1
4 14:30 Be Quick ’28 Oranje Nassau 0-1
4 15:00 VV IJzendijke SteDoCo 2-1
4 17:00 Jong PEC Zwolle HTC 4-3
zaterdag 1 oktober 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
5 14:30 VIOD Oranje Nassau 1-0
5 14:30 SSS VV Heerenveen 2-2
5 14:30 SteDoCo Be Quick ’28 2-1
5 14:30 HTC Ter Leede VR 2 1-1
5 15:00 Sporting’70 RCL 1-1
5 17:00 Jong PEC Zwolle VV IJzendijke 8-1
zaterdag 8 oktober 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
6 12:30 Ter Leede VR 2 SSS 1-2
6 14:30 Be Quick’28 Sporting’70 5-2
6 14:30 RCL VIOD 1-0
6 15:00 Oranje Nassau SteDoCo 2-4
6 15:00 VV IJzendijke HTC 4-1
6 15:00 VV Heerenveen Jong PEC Zwolle 4-2
zaterdag 15 oktober 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
7 14:30 VV Heerenveen VV IJzendijke 2-1
7 14:30 SSS Be Quick ’28 2-1
7 14:30 SteDoCo VIOD 0-1
7 14:30 HTC Oranje Nassau 1-3
7 15:00 Sporting’70 Ter Leede VR 2 1-2
7 17:00 Jong PEC Zwolle RCL 0-1
zaterdag 29 oktober 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
8 12:30 Ter Leede VR 2 VV Heerenveen 1-0
8 14:30 VIOD Sporting 70 2-2
8 14:30 RCL SteDoCo 5-0
8 14:30 Be Quick ’28 HTC 1-2
8 15:00 VV IJzendijke SSS 2-2
8 15:00 Oranje Nassau Jong PEC Zwolle 0-0
zaterdag 5 november 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
9 14:30 VIOD Be Quick ’28 2-0
9 14:30 RCL Oranje Nassau 2-1
9 14:30 SteDoCo Ter Leede VR 2 0-0
9 14:30 HTC VV Heerenveen 1-0
9 15:00 Sporting’70 VV IJzendijke 1-0
9 17:00 Jong PEC Zwolle SSS 1-2
zaterdag 12 november 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
10 14:30 VV Heerenveen Oranje Nassau 2-1
10 14:30 SSS RCL 2-4
10 14:30 HTC VIOD 3-0
10 15:00 VV IJzendijke Be Quick ’28 3-2
10 15:00 Sporting’70 SteDoCo 2-2
10 15:00 Jong PEC Zwolle Ter Leede VR 2 3-1
zaterdag 26 november 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
11 12:30 Ter Leede VR 2 VV IJzendijke 1-1
11 14:30 VIOD SSS 2-0
11 14:30 RCL VV Heerenveen 2-1
11 14:30 SteDoCo HTC 0-2
11 14:30 Be Quick ’28 Jong PEC Zwolle 0-3
11 15:00 Oranje Nassau Sporting 70 2-1
zaterdag 3 december 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
12 12:30 Ter Leede VR 2 Be Quick ’28 1-1
12 14:30 SSS Oranje Nassau 22 april
12 14:30 HTC Sporting’70 0-0
12 14:30 Jong PEC Zwolle VIOD 1-0
12 15:00 VV Heerenveen SteDoCo 1-1
12 15:00 VV IJzendijke RCL 2-2
zaterdag 10 december 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
13 14:30 VIOD VV IJzendijke 0-0
13 14:30 RCL HTC 4-0
13 14:30 SteDoCo SSS 3-1
13 14:30 Be Quick ’28 VV Heerenveen 2-0
13 15:00 Oranje Nassau Ter Leede VR 2 2-1
13 15:00 Sporting 70 Jong PEC Zwolle 0-2
zaterdag 11 februari 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
14 12:30 Ter Leede VR 2 VIOD 2-0
14 14:30 VV Heerenveen Sporting 70 1-0
14 14:30 SSS HTC 3-0
14 14:30 Be Quick ’28 RCL 4-1
14 14:30 Jong PEC Zwolle SteDoCo 2-1
14 15:00 VV IJzendijke Oranje Nassau 2-0
zaterdag 18 februari 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
15 14:30 VIOD VV Heerenveen 22 april
15 14:30 RCL Ter Leede VR 2 1-4
15 14:30 SteDoCo VV IJzendijke 3-0
15 14:30 HTC Jong PEC Zwolle 0-8
15 15:00 Oranje Nassau Be Quick ’28 1-2
15 15:00 Sporting 70 SSS 1-1
zaterdag 11 maart 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
16 12:30 Ter Leede VR 2 SteDoCo 0-0
16 14:30 VV Heerenveen HTC 2-0
16 14:30 SSS Jong PEC Zwolle 3-3
16 14:30 Be Quick ’28 VIOD 1-0
16 15:00 VV IJzendijke Sporting 70 1-0
16 15:00 Oranje Nassau RCL 1-2
zaterdag 18 maart 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
17 14:30 VIOD RCL 0-3
17 14:30 SSS Ter Leede VR 2 3-1
17 14:30 SteDoCo Oranje Nassau 2-0
17 14:30 HTC VV IJzendijke 1-1
17 15:00 Sporting’70 Be Quick’28 3-2
17 15:00 Jong PEC Zwolle VV Heerenveen 1-0
zaterdag 25 maart 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
18 12:30 Ter Leede VR 2 HTC 4-0
18 14:30 VV Heerenveen SSS 0-2
18 14:30 RCL Sporting 70 2-1
18 14:30 Be Quick ’28 SteDoCo 0-1
18 15:00 VV IJzendijke Jong PEC Zwolle 0-1
18 15:00 Oranje Nassau VIOD 0-1
zaterdag 1 april 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
19 14:30 VV Heerenveen Ter Leede VR 2
19 14:30 SSS VV IJzendijke
19 14:30 SteDoCo RCL
19 14:30 HTC Be Quick ’28
19 14:30 Jong PEC Zwolle Oranje Nassau
19 15:00 Sporting’70 VIOD
zaterdag 8 april 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
20 12:30 Ter Leede VR 2 Sporting 70
20 14:30 VIOD SteDoCo
20 14:30 RCL Jong PEC Zwolle
20 14:30 Be Quick ’28 SSS
20 15:00 VV IJzendijke VV Heerenveen
20 15:00 Oranje Nassau HTC
zaterdag 29 april 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
21 14:30 VV Heerenveen RCL
21 14:30 Sporting 70 Oranje Nassau
21 14:30 SSS VIOD
21 14:30 HTC SteDoCo
21 15:00 VV IJzendijke Ter Leede VR 2
21 15:00 Jong PEC Zwolle Be Quick ’28
zaterdag 6 mei 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
22 14:30 Oranje Nassau VV Heerenveen
22 14:30 VIOD HTC
22 14:30 RCL SSS
22 14:30 Ter Leede VR 2 Jong PEC Zwolle
22 14:30 SteDoCo Sporting 70
22 14:30 Be Quick ’28 VV IJzendijke

Stand

Stand zaterdag 25 maart

Gestaakte wedstrijd SSS – Oranje Nassau (1-1) niet in de stand opgenomen

# Team GS PT DS
1 RCL 18 42 48-22
2 Jong PEC Zwolle 18 35 44-22
3 SSS 17 29 32-26
4 VIOD 17 27  14-15
5 SteDoCo 18 26 26-26
6 VV Heerenveen 17 22 21-24
7 Be Quick’28 18 22 29-33
8 VV IJzendijke 18 22 23-29
9 Oranje Nassau 17 20 20-25
10 Ter Leede VR 2 18 20 22-24
11 Sporting’70 18 15 20-29
12 HTC 18 15 18-42

Topscorers

Stand bijgewerkt op zondag 26 maart

Veertien doelpunten

Shirley Nederpel (RCL)

Twaalf doelpunten

Maud Asbroek (Jong PEC Zwolle)
Linda Kruithof (SSS)

Negen doelpunten

Bianca van der Meer (RCL)
Mandy van der Heiden (SSS)

Acht doelpunten

Vanity Barendse (SteDoCo)
Thea de Blaey (VV IJzendijke)
Monique Plaggenborg (Be Quick’28)

Zeven doelpunten

Melanie Hooghiemstra (Oranje Nassau)

Zes doelpunten

Amy Banarsie, Marion Kappert, beide Jong PEC Zwolle
Carmen Foks (VV IJzendijke)

Vijf doelpunten

Carolien Vegter (VV Heerenveen)
Anne-Sophie Bakker, Michele Seijen ten Hoorn, beide Ter Leede II
Maaike Stam (Oranje Nassau)
Kelly van Leeuwe (VV IJzendijke)
Elisa Bruin, Celine van Velsen, beide HTC
Tiffany Brug (Sporting’70)
Lianne Ekkel (Be Quick’28)
Birgit Bijleveld (SteDoCo)
Riejette de Roo (RCL)

Vier doelpunten

Wenke Stedehouder, Bobby Dijkstra, beide VV Heerenveen
Britt Veldman, Ashley van Elswijk, beide SSS
Rosanne van der Werff (SteDoCo)
Dominique van Wensveen (RCL)
Kim Dijkstra (Be Quick’28)
Anniek Smulders (Sporting’70)

Drie doelpunten

Bo Peters (Sporting’70)
Femke Mulder (VIOD)
Jeslin Niens, Leonie Vliek, Lauri Weijkamp, allen Jong PEC Zwolle
Rianne Bos (Be Quick’28)
Samanta Stojanovic, Marijke van den Berg, beide RCL
Nienke Damen (SteDoCo)
Anouk Aartman, Celine van Loe, beide Ter Leede VR 2

Twee doelpunten

Mette Sandmann, Fenna Hiemstra, Nina Sick, allen Sporting’70
Senna Heuer, Suzanne Zee, beide Ter Leede VR 2
Denise Gerrits, Francis Vliek, Liset Buchwald, allen Jong PEC Zwolle
Romy Siera, Cerise Klijn, Sabine Verheul, beide RCL
Valerie Seinen, Stef Saaltink, Alyssa Wellinga, allen HTC
Annika Vos, Michelle de Vries, Suzanne Nieuman, Klarieke Sebens, allen Oranje Nassau
Mariël Miedema, Lisanne Kempe, Martine Koopmans, allen VIOD
Kim van Velzen, Marielle Degenkamp, beide VV Heerenveen
Laura Overbeek, Danielle van der Velde, Lesley te Winkel, allen Be Quick’28
Maud Kuijpers (VV IJzendijke)

Een doelpunt

Rafaela Dijkstra, Regina de Groot, Lisette Luimstra, allen VIOD
Anna Ruiter, Noa Pawirodimedjo, Anouk Bats, allen VV Heerenveen
Rosanne Lammers, Marjolein de Munck, beide VV IJzendijke
Rena Heuzels, Dayna Schra, Dara Broekhaar, Kely Pruim, Melanie Gerrits, allen Jong PEC Zwolle
Evy Bergmans, Melissa Reuser, Esther Lakerveld, Juvainy Keller, allen SteDoCo
Bo Tuinstra, Drita Celaj, Kirsten Kok, allen RCL
Laika Boerrigter, Anouk Boergonje, Rosalie Brink, allen Be Quick’28
Ilse van der Windt, Julie Hendriks, beide Ter Leede VR 2
Rosalie Hoogerwerf, Celine de Jong, Jamie de Kort, Jeanine van Dalen, allen SSS
Jooske Andriessen, Aisha Versteeg, beide Sporting’70
Marieke de Boer (Oranje Nassau)
Rosanne Roeles, Jennieke van der Pol, beide HTC