BREAKING: Landelijke competitie indeling 2017/18 is bekend!

Het seizoen 2017/’18 is afgelopen zaterdag formeel van start gegaan en traditioneel worden dan als eerste de indelingen voor het nieuwe seizoen bekendgemaakt.

Op woensdagochtend zijn de 7 landelijke competities in het amateurvoetbal bekend gemaakt, zie hieronder de indeling per voetbaldag.

 

Zaterdagvoetbal
Topklasse ADistrict
1 Barendrecht VR1West 2
2 Buitenveldert sc. VR1West 1
3 DTS ’35 Ede VR1Oost
4 FC Eindhoven (AV) VR1Zuid 1
5 Jong ADO Den HaagWest 2
6 Jong PEC Zwolle VR1Oost
7 RCL VR1West 2
8 Saestum VR1West 1
9 SSS VR1West 2
10 Ter Leede VR1West 2
11 VV Alkmaar VR1West 1
12 Wartburgia asv VR1West 1
Hoofdklasse ADistrict
1 Be Quick ’28 VR1Oost
2 FC Rijnvogels VR1West 2
3 Heerenveense Boys VR1Noord
4 IJzendijke VR1Zuid 1
5 Odysseus’91 VR1West 1
6 Reiger Boys VR1West 1
7 RVVH VR1West 2
8 SC Klarenbeek VR1Oost
9 SteDoCo VR1Zuid 1
10 Ter Leede VR2West 2
11 V.V. Heerenveen VR1Noord
12 VIOD VR1Noord
1e klasse ADistrict
1 Barendrecht VR2West 2
2 Be Quick’28 VR2Oost
3 Berkel VR1West 2
4 DSS VR1West 1
5 IJFC VR1West 1
6 Oranje Nassau VR2Noord
7 RVVH VR2West 2
8 Saestum VR2West 1
9 sc ’t Gooi VR1West 1
10 Smerdiek VR1Zuid 1
11 Sporting’70 VR1West 1
12 Wartburgia VR2West 1
1e klasse BDistrict
1 ACV VR1Noord
2 ASC’62 VR1Oost
3 AZSV VR1Oost
4 De Weide VR1Noord
5 Hollandscheveld VR1Noord
6 HTC VR1Oost
7 ONS Boso Sneek VR1Noord
8 Oranje Nassau VR1Noord
9 S.C. Stiens VR1Noord
10 The Knickerbockers VR1Noord
11 VIOD VR2Noord
12 Vitesse’63 VR1Noord
Zondagvoetbal
Hoofdklasse BDistrict
1 Bavel VR1Zuid 1
2 Buitenveldert sc. VR2West 1
3 Eldenia VR1Oost
4 FC Gelre VR1Oost
5 Prinses Irene VR1Zuid 2
6 Rigtersbleek VR1Oost
7 RKSV Nuenen VR1Zuid 1
8 SC ’t Zand VR1Zuid 1
9 SV Venray VR1Zuid 2
10 SVO Fortuna’54 VR1Zuid 2
11 Trekvogels VR1Oost
12 Woezik VR1Oost
1e klasse CDistrict
1 Alcmaria Victrix VR1West 1
2 Buitenveldert sv VR3West 1
3 De Blokkers VR1West 1
4 De Zweef VR1Oost
5 FC Berghuizen VR1Oost
6 Hoogland VR1West 1
7 Kolping Boys VR1West 1
8 Maarssen VR1West 1
9 RKDEO VR1West 2
10 SDO VR1West 1
11 VDZ VR1Oost
12 Victoria Boys VR1Oost
13 Witkampers VR1Oost
1e klasse DDistrict
1 Amstenrade VR1Zuid 2
2 Baronie VR1Zuid 1
3 Bekkerveld VR1Zuid 2
4 DSE VR1Zuid 1
5 DVC’26 VR1Oost
6 Eldenia VR2Oost
7 HRC’14 VR1Zuid 1
8 Nijnsel / TVE Reclame VR1Zuid 2
9 Nooit Gedacht VR1Zuid 2
10 OVV’67 VR1Zuid 1
11 Schijf VR1Zuid 1
12 Someren VR1Zuid 2
13 Venlosche Boys VR1Zuid 2

 

Fotografie: Nienke van der Tak