1e Klasse A

1e klasse A Zaterdag

zaterdag 3 september 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
1 12:30 Odysseus ’91 Reiger Boys 0-2
1 13:00 Smerdiek IJFC 1-0
1 14:00 Klarenbeek Wartburgia VR 2 2-0
1 14:30 VV Rhoon FC Rijnvogels 3-2
1 14:45 DSS Barendrecht VR 2 1-2
1 15:00 Berkel Unicum x
zaterdag 10 september 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
2 11:00 Wartburgia VR 2 DSS 3-2
2 11:15 Barendrecht VR 2 Smerdiek 2-2
2 14:00 IJFC Klarenbeek 1-2
2 14:30 FC Rijnvogels Berkel 2-3
2 15:00 Reiger Boys VV Rhoon 1-0
2 15:00 Unicum Odysseus ’91 x
zaterdag 17 september 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
3 11:00 Wartburgia VR 2 Reiger Boys 0-4
3 12:30 Odysseus ’91 Barendrecht VR 2 4-0
3 13:00 Smerdiek Unicum x
3 14:00 Klarenbeek FC Rijnvogels 1-1
3 14:30 VV Rhoon IJFC 2-4
3 14:45 DSS Berkel 2-0
zaterdag 24 september 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
4 11:15 Barendrecht VR 2 VV Rhoon 3-4
4 12:30 Reiger Boys Klarenbeek 1-1
4 14:00 IJFC Wartburgia VR 2 3-2
4 14:30 FC Rijnvogels Smerdiek 5-1
4 15:00 Berkel Odysseus’91 2-2
4 15:00 Unicum DSS x
zaterdag 1 oktober 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
5 11:00 Wartburgia VR 2 Unicum x
5 13:00 Smerdiek Odysseus’91 1-4
5 14:00 Klarenbeek DSS 0-0
5 14:00 IJFC Barendrecht VR 2 4-2
5 14:30 VV Rhoon Berkel 2-1
5 15:00 Reiger Boys FC Rijnvogels 1-2
zaterdag 8 oktober 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
6 11:15 Barendrecht VR 2 Wartburgia VR 2 0-1
6 12:30 Odysseus ’91 VV Rhoon 4-0
6 14:30 FC Rijnvogels IJFC 2-2
6 14:45 DSS Smerdiek 1-2
6 15:00 Berkel Klarenbeek 1-2
6 15:00 Unicum Reiger Boys x
zaterdag 15 oktober 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
7 11:00 Wartburgia VR 2 Odysseus ’91 0-3
7 14:00 Klarenbeek Unicum x
7 14:00 IJFC DSS 0-0
7 14:30 FC Rijnvogels Barendrecht VR  2 2-2
7 14:30 VV Rhoon Smerdiek 1-2
7 15:00 Reiger Boys Berkel 3-2
zaterdag 29 oktober 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
8 11:15 Barendrecht VR 2 Reiger Boys 2-2
8 12:30 Odysseus ’91 IJFC 2-2
8 13:00 Smerdiek Klarenbeek 1-2
8 14:45 DSS VV Rhoon 4-2
8 15:00 Berkel Wartburgia VR 2 6-0
8 15:00 Unicum FC Rijnvogels x
zaterdag 5 november 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
9 11:00 Wartburgia VR 2 FC Rijnvogels 1-3
9 12:45 Smerdiek Berkel 4-1
9 14:00 Klarenbeek Barendrecht VR 2 4-0
9 14:00 IJFC Reiger Boys 0-0
9 14:30 VV Rhoon Unicum x
9 14:45 DSS Odysseus’91 2-1
zaterdag 12 november 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
10 11:00 Wartburgia VR 2 Smerdiek 0-7
10 11:15 Barendrecht VR 2 Berkel 5-2
10 12:30 Reiger Boys DSS 3-0
10 14:00 Klarenbeek VV Rhoon 1-0
10 14:00 IJFC Unicum x
10 14:30 FC Rijnvogels Odysseus’91 1-0
zaterdag 26 november 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
11 12:30 Odysseus ’91 Klarenbeek 2-4
11 12:30 Smerdiek Reiger Boys 1-2
11 14:30 Berkel IJFC 3-4
11 14:30 VV Rhoon Wartburgia VR 2 5-1
11 14:45 DSS FC Rijnvogels 2-0
11 15:00 Unicum Barendrecht VR 2 x
zaterdag 3 december 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
12 11:00 Wartburgia VR 2 Klarenbeek 0-2
12 11:15 Barendrecht VR 2 DSS 0-1
12 14:00 IJFC Smerdiek 1-3
12 14:30 FC Rijnvogels VV Rhoon 1-0
12 15:00 Reiger Boys Odysseus ’91 3-1
12 15:00 Unicum Berkel x
zaterdag 10 december 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
13 12:30 Odysseus ’91 Unicum x
13 12:30 Smerdiek Barendrecht VR 2 1-0
13 14:00 Klarenbeek IJFC 3-3
13 14:30 Berkel FC Rijnvogels 1-4
13 14:30 VV Rhoon Reiger Boys 2-2
13 14:45 DSS Wartburgia VR 2 3-1
zaterdag 11 februari 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
14 11:15 Barendrecht VR 2 Odysseus ’91 1-4
14 12:30 Reiger Boys Wartburgia VR 2 3-1
14 14:00 IJFC VV Rhoon 4-0
14 15:00 Berkel DSS 1-2
14 14:30 FC Rijnvogels Klarenbeek 1-1
14 Unicum Smerdiek x
zaterdag 18 februari 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
15 11:00 Wartburgia VR 2 IJFC 4-3
15 12:30 Odysseus ’91 Berkel 6-2
15 13:00 Smerdiek FC Rijnvogels 0-1
15 14:00 Klarenbeek Reiger Boys 1-2
15 14:30 VV Rhoon Barendrecht VR 2 3-0
15 DSS Unicum x
zaterdag 11 maart 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
16 11:15 Barendrecht VR 2 Klarenbeek 0-5
16 12:30 Odysseus ’91 DSS 3-1
16 12:30 Reiger Boys IJFC 1-2
16 14:30 FC Rijnvogels Wartburgia VR 2 4-0
16 14:30 Berkel Smerdiek 3-3
16 Unicum VV Rhoon x
zaterdag 18 maart 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
17 11:00 Wartburgia VR 2 Barendrecht VR 2 2-6
17 13:00 Smerdiek DSS 3-0
17 14:00 Klarenbeek Berkel 6-1
17 14:00 IJFC FC Rijnvogels 1-1
17 14:30 VV Rhoon Odysseus’91 1-2
17 Reiger Boys Unicum x
zaterdag 25 maart 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
18 11:15 Barendrecht VR 2 IJFC 2-2
18 12:30 Odysseus ’91 Smerdiek 3-3
18 14:30 FC Rijnvogels Reiger Boys 2-1
18 14:45 DSS Klarenbeek 1-3
18 15:00 Berkel VV Rhoon 8-0
18 15:00 Unicum Wartburgia VR 2 x
zaterdag 1 april 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
19 11:00 Wartburgia VR 2 Berkel
19 14:00 Klarenbeek Smerdiek
19 14:00 IJFC Odysseus ’91
19 14:30 FC Rijnvogels Unicum x
19 14:30 VV Rhoon DSS
19 15:00 Reiger Boys Barendrecht VR 2
zaterdag 8 april 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
20 11:15 Barendrecht VR 2 FC Rijnvogels
20 12:30 Odysseus ’91 Wartburgia VR 2
20 14:45 DSS IJFC
20 15:00 Berkel Reiger Boys
20 15:00 Smerdiek VV Rhoon
20 15:00 Unicum Klarenbeek x
zaterdag 29 april 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
21 15:00 Wartburgia VR 2 VV Rhoon
21 12:30 Reiger Boys Smerdiek
21 15:00 FC Rijnvogels DSS
21 15:00 Klarenbeek Odysseus ’91
21 15:00 Barendrecht VR 2 Unicum x
21 15:00 IJFC Berkel
zaterdag 6 mei 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
22 15:00 Odysseus ’91 FC Rijnvogels
22 15:00 Berkel Barendrecht VR 2
22 15:00 Smerdiek Wartburgia VR 2
22 15:00 Unicum IJFC x
22 15:00 VV Rhoon Klarenbeek
22 15:00 DSS Reiger Boys

Stand

Stand zaterdag 25 maart 2017

# Team GS PT DS
1 Klarenbeek 17 38 40-15
2 FC Rijnvogels 17 32 34-20
3 Reiger Boys 16 31 31-17
4 Odysseus’91 16 27 41-25
5 Smerdiek 16 27 35-26
6 IJFC 17 25 36-30
7 DSS 16 23 22-24
8 VV Rhoon 16 16 25-40
9 Barendrecht VR 2 17 13 27-44
10 Berkel 16 11 37-47
11 Wartburgia VR 2 16 9 16-56
12 Unicum

Topscorers

Stand bijgewerkt op zondag 26 maart 2017

Alle doelpunten tegen Unicum aangepast, dit is de nieuwe stand:

Twaalf doelpunten

Lotte Bransen (Odysseus’91)
Angelique Hage (Smerdiek)

Elf doelpunten

Cynthia Beekhuis (Klarenbeek)
Tamara Collé-Schaper (VV Rhoon)
Melanie den Dulk (Berkel)

Tien doelpunten

Robin Hendriks (IJFC)

Negen doelpunten

Aaike Verschoor (Reiger Boys)
Griffith Vaissaire (Smerdiek)

Acht doelpunten

Bonnie Smit (Reiger Boys)
Quinty van der Velde (DSS)
Tirza Kromhout (FC Rijnvogels)
Bianca Troost (Berkel)

Zeven doelpunten

Jannette van Belen (FC Rijnvogels)

Zes doelpunten

Grietien van Gurp, Lisanne van Gurp, beide Klarenbeek
Claudia Owel (FC Rijnvogels)
Kim Hendriks (Barendrecht VR 2)
Daphne Godee (Berkel)

Vijf doelpunten

Anouschka Wolvers (FC Rijnvogels)
Zoë van Wijngaarden, Cathy Olsthoorn, beide DSS
Ilse Vasse, Renske Francken, Lysanne Graafmans allen Odysseus’91
Colinda van der Steen (Smerdiek)
Loïs Spliet (IJFC)
Chantal Hendriksen (Reiger Boys)

Vier doelpunten

Ester Weerdenburg (IJFC)
Daniella Schenk (VV Rhoon)
Jessica Braam (Klarenbeek)
Celine Schot (Berkel)

Drie doelpunten

Wendy de Wilde (Smerdiek)
Anouk Angkotta (Berkel)
Dominique Verweij (Reiger Boys)
Lianne Verbeek (Klarenbeek)
Kim Akkermans (VV Rhoon)
Jolina Amani (Barendrecht VR 2)
Petra Verbeek (IJFC)
Dolly van der Voort (Wartburgia VR 2)

Twee doelpunten

Sterre van Riel, Judith ten Have, beide Odysseus’91
Patty Damsma (VV Rhoon)
Roos van der Sluis (DSS)
Joëlle Ops (Smerdiek)
Tara de Boe, Sandra Welles, beide Berkel
Niki Rensen, Merel Albertsma, beide Reiger Boys
Hilde Kruk, Marieke Mulder, Sanne van Vemde, Joanne van Bokhorst, allen Klarenbeek
Laura Gaasenbeek, Lysanne van Oostrom, Audrey van der Horst, Shamarah Lemmers, Jaleesa Ruis, allen IJFC
Nicky van Zeelst, Chamba Rimon, Chanel Zimmerman, Nadine Kooij, Liz-Ann Yaw, Sharilene Flaneur, allen Barendrecht VR 2
Shannon Molleman, Sue-Ranie Hok A Hin, Ilja Grammer, Natascha Admiraal, allen Wartburgia VR 2
Nikki Krayenoord, Sandra Owel, beide FC Rijnvogels

Een doelpunt

Babette van Heeren, Liset van Dijk, beide Klarenbeek
Noëlle Bruins, Bianca Webeling, beide Reiger Boys
Chanel Brinkman, Fleur Neelen, Tilly Verduijn, Elizabeth de Witte, allen Smerdiek
Sylvana Freriks, Carlinn de Bruyne, Kimberley Riedijk, Annemieke van Elleswijk, allen VV Rhoon
Ilse Klaver (DSS)
Ramiella Ramos, Annemiek Kruythof, Sheralin Henriquez, Marjolein Kuiper, allen Barendrecht VR 2
Malissa Klein, Nikki van der Velde, beide IJFC
Margreet Nijgh, Sien van der Schouw, Shameela Saboezali, Serena Kroes, Mireille Elander, allen Wartburgia VR 2
Ciska Wigt, Nora Middag, Inge Gimbel, Anne van Heerwaarden, Linsey van Bennekom, Jutka Vries, Tessa de Jonge, allen Odysseus’91
Emma Heemrood, Lisan Kranenburg, Mirjam Gerling, Anique van der Klaauw, allen FC Rijnvogels
Beau van Wijk (Berkel)

Staat er iets niet goed mail dit door naar rob@vrouwenvoetbalnieuws.nl!